E-pood
Webbyt
Tellimine
Webbyt
Webbyt
Firmast
Webbyt
Webbyt
Galerii
Webbyt
Juhendid
Webbyt
Tagasiside
 
Webbyt
Püsikliendile  
Kasutajatunnus:
Parool:
 

Ostukorv  
 
Firmast
Webyt
Webbyt
Kontakt

Firmast

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

Köögiladu OÜ pakub kiireid lahendusi köökide sisustamiseks, arvukate laos leiduvate valmistoodete hulgast, parimate hindadega.

Köögiladu OÜ on asutatud füüsiliselt küll aastal 2011, kuid omab pikaajalist (üle 15 aastast) oskusteavet mööbli ja erinevate mööblidetailide valmistamisest ning müümisest mitmetes edukates mööblifirmades nii Eestis kui Skandinaavias.

Hea köögi ehitamine on nagu auto valmistamine. Ühes tehases toimub autode kokkupanek, aga protsessi osalised on mitmed eri firmad oma toodanguga. Köögi tehaseks on lõpptarbija kodu, kus sünnib valmistoode. Enne seda toimub vajalike osade komplekteerimine erinevatelt tarnijatelt. Karkassid karkassivalmistajalt, uksed uksevalmistajalt, käepidemed käepidemevalmistajalt jne. Heas köögis on erinevate toodetega esindatud kümned tootjad. Seepärast on kliendi seisukohalt väga tähtis, et köögi valmistajal on võimalus kasutada kiiresti vajalike osadega suurt valmistoodete ladu. Köögiladu OÜ omab sellist võimekust.

Hästi toimiva köögi ellu kutsumiseks, on vaja silmas pidada kümneid erinevaid pisiasju. Meie disaineritel ja paigaldajatel on hindamatud kogemused, millele pöörata tähelepanu saavutamaks soovitut tulemust. Meie e-pood on pidevas täiendamises, et näidata veelgi enam müügis pakutavaid kaupu ja võimalusi parimate köökide elluviimiseks. Mitmete toodetega on võimalik tutvuda meie näidiste saalis Tallinnas Viimsis, olles eelnevalt aja kokku leppinud saates kirja aadressile info@koogiladu.ee. Täiendavatele küsimustele vastame suurima heameelega.

 

KÖÖGILADU OÜ krediidireiting

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt